KIM JESTEŚMY

Jesteśmy Biurem Podróży o zasięgu ogólnopolskim. NAJLEPSZE WAKACJE ® istnieją od 2006 roku i od tego czasu firma dynamicznie rozwija się jako centrum rezerwacji urlopów i wakacji. Marka Pogotowieurlopowe.pl jest odpowiedzią na stale rosnącą potrzebę Klienta. Chodziło o udostępnienie Państwu możliwości rezerwacji 100% on-line. Teraz mogą Państwo planować swoje urlopy i dokonywać rezerwacjio dowolnej porze dnia i nocy! Jako autoryzowany Agent, stale monitorujemy sytuację na rynku i proponujemy szeroki wachlarz ofert od sprawdzonych Organizatorów

NASZA MISJA

Chcemy pomagać w podróżowaniu, aby wszyscy Klienci mogli z łatwością rezerwować i odkrywać najciekawsze miejsca na świecie.

JAK DZIAŁAMY

Zawsze mówimy i działamy otwarcie! Stawiamy na technologie - nasze biuro wyposażone jest w nowoczesną infrastrukturę rezerwacyjną. Zapewniamy szybki dostęp do największej bazy ofert ponad 50 liczących się touroperatorów w kraju i za granicą. Niezdecydowanym umożliwiamy zakup wycieczek wsparty profesjonalnym doradztwem naszego personelu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.